Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wyszukiwanie
Kategorie
Kupuj według wieku +1+2+3+4+5+6+7+8+9+10 Szukaj w przedziale wiekowym
do
Kupuj według przeznaczenia Dla najmłodszych 0 +Dla maluszków (1 - 2 lata)Dla przedszkolaków (3 - 5 lat)Dla starszaków 6+Dla niemowlątDo pchania i ciągnięciaDomki i namiotyEdukacyjneFigurki bitewne, gry bitewne Games WorkshopGry i zabawyKąpieloweKlockiKreatywneKsiążeczki dla dzieciLalki, przytulanki i pluszakiMagnetyczneManipulacyjneMaty edukacyjneMały odkrywca, naukowiecMiecze, tarcze, pistoletyMuzyczneOdgrywanie ról, zabawy tematycznePIXIE CREW silikonowe pikselePiłki, skoczki, bungeePojazdy, auta, samolotyPuzzle do naklejania PUZZLOVEPuzzle i układankiSztuczki magiczne, żartyDla chłopcówDla dziewczynekDo piasku, ogrodniczeSensoryczneZmysłyAkcesoria samochodoweCzapki, kapeluszeKąpiel i higienaKarmienie dzieckaKocyki, otulacze, śpiworkiLampki nocne, zegaryMaterac i akcesoria COCOONABABYNa spacerze, w podróżyPlecaki, plecaczki, kosmetyczkiStroje kąpielowe, kąpielówki dla dzieciTorby dla Mamy, do wózkaTurystyczne łóżeczkaChrzest Kupuj wg ceny
do
Producenci
Regulamin obowiązujący do 25.12.2014 r.
REGULAMIN ZAKUPÓW
SKLEPIE INTERNETOWYM ZEBEREK.PL
 
Obowiązujący do 25.12.2014 r.
 
§1. WSTĘP

 
1. Właścicielem sklepu internetowego www.zeberek.pl jest firma Abakus sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000132437, posiadająca numer NIP 749-17-43-210 
 
2. Nabywcą towarów, oferowanych w sklepie internetowym www.zeberek.pl jest pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
 
3. Sklep internetowy www.zeberek.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 
4. Przedmiotem transakcji są produkty wymienione w ofercie sklepu internetowego www.zeberek.pl w chwili składania zamówienia.
 
 5. Ceny produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego www.zeberek.pl są podane w złotówkach i zawierają podatek VAT.
 
7. Zasięg działania sklepu internetowego www.zeberek.pl obejmuje wyłącznie terytorium Polski. Sklep nie sprzedaje i nie dostarcza produktów poza granice kraju.
 
 8.  Wszystkie produkty oferowane w sklepie zeberek.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 

 
§2. ZAMÓWIENIE

 
1. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia przez Klienta. 
 
2. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT.
3. Zmiany w zamówieniu Nabywca może dokonywać do momentu jego zrealizowania (czyli do momentu przekazania do wysłania). Nabywca może zrezygnować w całości ze złożonego zamówienia do momentu jego wysłania.
 
4. Zamówienia już zapłacone: jeżeli Nabywca zrezygnuje z takiego zamówienia zwrot pieniędzy następuje przelewem na wskazane przez Kupującego konto bankowe.
 
5. Zmiany w zamówieniu i rezygnacje z zamówienia możliwe są poprzez kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 609 513246 lub kontakt mailowy.

 
6. Nabywca może śledzić za pośrednictwem stron sklepu internetowego status zamówienia. 
 
7. Sklep www.zeberek.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości (np. zamówień nie potwierdzonych, z błędnym adresem).
 
8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 
§3. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 
1. Przy każdym towarze podany jest czas wysyłki. Jest to czas, który upływa od chwili zaksięgowania pieniędzy na koncie, lub wybrania przesyłki pobraniowej do chwili wysłania zamówionych produktów ze sklepu.
 
2. Zamówienie na towary o różnych podanych czasach wysyłki realizowane jest po skompletowaniu całości zamówionych produktów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. 
 
3. Całkowity czas realizacji zamówienia = czas kompletowania towaru + czas dostawy przez pocztę lub firmę kurierską.
 
4. W przypadku braku w magazynie części produktów objętych zamówieniem sklep internetowy www.zeberek.pl wysyła do klienta wiadomość, na adres email klienta, wskazany w formularzu zamówieniowym, z informacją, jaki towar i w jakich terminach jest dostępny. Wiadomość zawiera także prośbę o podjęcie przez klienta decyzji, dotyczącej dalszego postępowania w sprawie zamówienia. Nabywca może:

a. zrezygnować z realizacji zamówienia w całości;

b. wyrazić zgodę na wydłużenie czasu oczekiwania na realizację całego zamówienia;

c. wyrazić zgodę na podzielenie zamówienia na kilka paczek.

 
§4. WYSYŁKA

 
1. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą:

-Poczty Polskiej.
-Kuriera 

 
2. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu 

3. Cennik transportu

Poczta Polska

przelew do 0,5 kg - 6,50 zł
za pobraniem do 0,5 kg - 13,50 zł 

przelew do 1kg - 8 zł
za pobraniem do 1 kg - 16,50 zł

przelew do 2 kg - 11 zł
za pobraniem do 2 kg - 18 zł 

Kurier

przelew - 13 zł
za pobraniem - 16,99 zł

4. Odbiór osobisty możliwy jest po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

 
§5. PŁATNOŚCI

 
1. Możliwe są następujące formy płatności:
 
- przelewem na konto bankowe
 
- za pobraniem- płatność przy odbiorze gotówką listonoszowi, kurierowi lub na poczcie przy odbiorze towaru
 
2. Koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu 

 
§6. ZWROTY

 
1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2.03.2000 r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz. 271) Klient może w terminie 10 dni od daty otrzymania towaru odstąpić od umowy rezygnując z towaru zakupionego w sklepie internetowym, składając stosowne oświadczenie na piśmie.
 
2. Zwracany towar nie może być używany, ani uszkodzony oraz musi posiadać oryginalne opakowanie. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie towaru wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą w sposób gwarantujący jego bezpieczny transport. 
 
3. Należność za zwrócony towar zostanie przesłana na wskazane przez Klienta konto bankowe lub adres Klienta.
 
4. Sklep zeberek.pl nie zwraca kosztów dostawy towaru do Klienta, ani nie pokrywa kosztów odesłania towaru.

 
§7. REKLAMACJE

 
1. Reklamacje dotyczące towaru niepełnowartościowego lub uszkodzonego podczas transportu są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru wraz z opisaną przyczyną reklamacji. 
 
2. W przypadku uzasadnionej reklamacji poniesione przez Klienta koszty opłaty pocztowej zostaną zwrócone.
 
3. Wady powstałe podczas transportu należy zgłaszać sklepowi zeberek.pl w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki przez Klienta. Towar z wadami lub uszkodzony jest wymieniany na pełnowartościowy. Jeżeli nie istnieje możliwość wymiany towaru zwracana jest Klientowi należność.

Towar zwracany lub reklamowany należy odsyłać na adres :

Sklep Zeberek.pl
ul. Wróblewskiego 37
45-760 Opole
z dopiskiem ZWROT lub REKLAMACJA
 
§8. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 
1. Zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883). 

3. Złożenie zamówienia w sklepie Zeberek jest jednoznaczne z oświadczeniem Klienta, że zapoznał się z zasadami sprzedaży i je akceptuje.
 
§9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 
1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

 
2. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 
3. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01-10-2011.
 
Powrót
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Bestsellery
FURB duża włochata piłka do ściskania 18 cm
36,99 zł
Rozciągliwy SEREK  z myszkami
21,99 zł
Gniotek do ściskania WINOGRONO w siatce
11,99 zł
Rozciągliwe JABŁKO  z robaczkami
21,99 zł
Gra terapeutyczna GÓRA UCZUĆ
56,00 zł
Gumowa kura składająca jajko
13,99 zł
SES Beads KORALIKI DO PRASOWANIA Zestaw MOTYLE  Pachną
28,00 zł
Duży zestaw naklejek wielorazowych MOJE MIASTO -  Melissa and Doug
24,99 zł
Duży zestaw naklejek wielorazowych POJAZDY -  Melissa and Doug
24,99 zł
Karty pracy SPOSOBY NA ZŁOŚĆ
29,99 zł
Promocje
Nowości
Recenzje